Aktualności

Otwarcie wystawy o prof. Wiktorze Dedze

22 maja w siedzibie Muzeum Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego odbyło się uroczyste otwarcie wystawy pt. „Prof. zw. dr hab. Wiktor Dega – wspomnienie o życiu i dziele” przygotowanej przez Muzeum UMP we współpracy z Ortopedyczno-Rehabilitacyjnym Szpitalem Klinicznym im. W. Degi.

Nasze Muzeum wyróżnione w Konkursie na Wydarzenie Muzealne Roku w Wielkopolsce "IZABELLA 2017"

Z dumą informujemy, że nasza wystawa "Prof. nadzw. dr hab. Ireneusz Wierzejewski - rodzinie, medycynie, ojczyźnie" została wyróżniona w Konkursie na Wydarzenie Muzealne Roku w Wielkopolsce "IZABELLA 2017" w kategorii DZIAŁALNOŚĆ WYSTAWIENNICZA. Nagrodę odebraliśmy 21 maja z rąk Pana Marka Woźniaka, Marszałka Województwa Wielkopolskiego podczas uroczystości w Galerii Obrazów Muzeum Pałacu w Rogalinie. Dla tak małego muzeum jak nasze to wielka nagroda.

Twórcy wystawy goszczą w programie "Witaj WIelkopolsko!"

Twórcy wystawy "Prof. zw. dr hab. Wiktor Dega - wspomnienie o życiu i dziele" zapraszają do jej obejrzenia w programie "Witaj Wielkopolsko!"

Wystawa "Prof. zw. dr hab. Wiktor Dega - wspomnienie o życiu i dziele"

Od 23 maja do końca roku 2018 w naszym Muzeum będzie prezentowana wystawa biograficzna poświęcona Profesorowi Wiktorowi Dedze.

Archiwum

Kategorie